İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yakını Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yakını Araç Kiralama - 5sCarRental

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yakını Araç Kiralama


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Yakını Araç Kiralama

Otomotiv sektöründe 2011 yılından itibaren 5S CarRental her müşteriye uygun, geniş araç filosuyla güvenilir bir araç kiralama hizmeti verir. Araba kiralama hizmetine başladığı tarihten itibaren İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya, İzmir, Trabzon, Kayseri ve Muğla gibi Türkiye'nin ticaret başkentlerinde geniş ve kullanışlı arabaları müşteriyle buluşturan bir marka olarak tanınmaya başlar. Geniş hizmet verme alanı sayesinde her şoförün ihtiyacına göre kendine bir araba bulabilmesi sağlanır. 15 milyon nüfuslu mega kent İstanbul’da istediğiniz gibi yolculuk etmek zorlu olabilir.  Toplu taşıma araçlarında bavullarla yolculuk etmek yerine istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilme konforunu tatiliniz boyunca isteyebilirsiniz. Turistlik ve iş amacıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya, İzmir, Trabzon, Kayseri ve Muğla’da kısa veya uzun süreli bulunmak isteyen müşteriler araç kiralamayı konforlu bir ulaşım türü olarak tercih edebilirler. Araç kiralama, müşteriye gideceği şehirde istediği yere istediği zaman gitme özgürlüğünü konforlu bir şekilde sunduğu için tercih edilebilir. İstanbul’da Yeni İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olmak üzere iki şubesi bulunan 5S CarRental, ziyaret sırasında İstanbul'un yoğun trafiğinde özgürce seyahat etmeniz için size en uygun arabayı kiralayarak kolaylık sağlar. Yolculuğunuzu sadece gittiğiniz şehirle kısıtlamak zorunda değilsiniz. Çevre illeri de gezmek isterseniz, arabayı bırakacağınız şehri kiralamadan önce belirttiğiniz takdirde, arabayı geri getirmek zorunda kalmadan kesintisiz bir seyahat yapabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, binlerce insanın yolculuk yaptığı Türkiye’nin en işlek ikinci havalimanıdır. 5S CarRental ülkemizde üretilen son model araçları acenteye ihtiyaç duymadan uygun fiyata kredi kartsız kiralayabilmenizi sağlar. İstanbul'a turistlik sebeplerle veya iş ziyareti için gelen müşteriler, işlemlerle uğraşmamak için sıfır ile sıfıra yakın, düşük kilometre arasında olan son model araçları online olarak seçip rezervasyon yaptırabilir. 5S CarRental’in 7/24 hizmet veren müşteri hizmetiyle istediğiniz kriterdeki aracın online rezervasyonunu yaptıktan sonra işlemler için beklemeden, uçaktan indiğiniz anda 5S CarRental personelinin hazırladığı aracınızı teslim alıp yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Diğer araç kiralama firmalarının aksine araçların sıfır veya sıfıra yakın olması ve müşteriye sınırsız kilometre kullanımı hakkı vermesi müşteriler için cazip bir imkandır. İnternetten kolay rezervasyon imkanı sunuyor olması ve teslimat sırasında ödeme imkanı vermesi, müşterilerin aracı yerinde gördükten sonra güvenle ödeme yapmasını sağlar. İstenildiği taktirde internetten yapılmış rezervasyondan koşulsuz vazgeçme imkânı verilmesi müşteriler için vazgeçilmez bir fırsattır. Bu fırsat en çok son anda Kovid-19 testi pozitif çıkan müşteriler için kullanışlı olabilir. Koşulsuz ve şartsız bir şekilde ödemeyi geri alabilmek oldukça önemli bir avantajdır. Her ekonomik düzeye uygun araç çeşitliliği ile kısa zamanda bilinen ve tercih edilen bir firma olmuştur. Fiyatların kesintisiz kasko, sigorta, KDV dahil olmasıyla öne çıkan 5S CarRental, İstanbul Sabiha Gökçen ve Yeni İstanbul Havalimanı'nda başlayan keyifli bir İstanbul deneyimi vadeder. 

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler 

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik'te inşa edilmiş Türkiye'nin ikinci en büyük havalimanıdır. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu olan Atatürk'ün manevi kızı Sabiha Gökçen'den almıştır. Sahibi Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ) olmasına rağmen havalimanını Malaysia Airports Holdings Berhad (MAHB) işletmektedir. 1998 yılında temeli atılan havalimanının açılış yılı 2002’dir. O zamandan beri Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullananlar katlanarak artmaktadır. 

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını aynı çatı altında toplayan terminal binası yıllık 25 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Sabiha Gökçen Havalimanı'nın en işlek ikinci havalimanı olması İstanbul'un her yerinden ulaşım imkanı sağlar. Ancak toplu taşımayı kullanmak havalimanı gibi işlek bir yerde oldukça zorlu olabilir. Yakın yerlere toplu taşıma imkanı sağlanmış olsa da kalabalık İstanbul trafiğinde eşyalarınızla yolculuk yapmak istemeyebilirsiniz. Havalimanından bir yere gitmek için tutulan taksilerin çok pahalı olması ekonomik olarak sıkıntı çıkarabilir. Bu yüzden havalimanından araç kiralamak en çok kullanılan ulaşım yollarından biridir. Aktarma yapmadan istenilen her yere araba konforunda ulaşmak için 5S CarRental'ın sıfır ve sıfıra yakın araçlarla sınırsız kilometre imkanıyla İstanbul'un keyfini çıkartabilirsiniz. 

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında Nasıl Araç Kiralarım? 

5S CarRental birçok şehirde birden fazla şubesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Sabiha Gökçen Havalimanı'nı kullanacak müşteriler için tüm havalimanı ofisleri 7/24 hizmet vermektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı ofisi iç hatlar terminalinde bulunmaktadır. Uçaktan indiğiniz anda aradığınız aracı ofiste seçtikten sonra, işlemlerin ardından aracınız hazırlanarak teslim edilmek üzere getirilir. Kiraladığınız süre boyunca kilometre kısıtlaması olmadan aracı kullanabilirsiniz. Ancak işlemlerle vakit kaybetmek istemeyen müşteriler internet sitemizden istedikleri aracı internetten rezerve ederek işlemlerini önceden yaptırabilir. Böylece uçakları inmeden önce işlemler tamamlandığı için direkt teslim işlemine geçilebilir. İnternet sisteminden yapılan rezervasyonlar haricinde 0850 360 06 55 telefon numarasından 7/24 destek hattı ve WhatsApp destek hatları üzerinden müşteri temsilcimizden istediğiniz aracı rezerve edebilirsiniz. Ziyaret süreniz boyunca size eşlik edecek otomobilinizi günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. 

Araç kiralamada başvuru yapmadan önce belirli sınırlamalardan haberdar olmalısınız. Araç kiralamanın ilk şartı en az 2 yıldır geçerli olan bir sürücü belgesine sahip olmak ve 21 yaş ve üstü bir birey olmaktır. Kiraladığınız aracın fiyatına Kasko Sigortası, Hırsızlık Güvencesi ve %18 KDV dahildir. Aracın kiralanma fiyatı akaryakıt, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme/Alma Ücreti, Navigasyon Ücreti, HGS geçiş ücretleri, mini hasar sigortası ayrıca hesaplanır. Sürücü araç deposunu teslim aldığı seviyede geri getirmelidir. Eksik yakıt getirme durumunda yakıt farkı ve hizmet ücreti ayrı olarak talep edilir. Aracın başka şehirde iadesi durumunda Tek-Yön ücreti alınır. Aracın uzaklığına göre Tek-Yön ücreti değişmekte olup araç tesliminden önce ödenmelidir. Son olarak da HGS ve OGS haricinde ücretli köprü ve otoyol geçiş ücretleri kiralama sonunda sürücüden tahsil edilmektedir. 

İstanbul'da tarihi yerleri gezmek için kolaylıkla araç kiralayabilir ve bu büyüleyici şehrin zengin geçmişini keşfedebilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına Ulaşım 

Havalimanı Anadolu yakasında olduğu için Türkiye’nin doğusuna gitmek isteyenler çevre illerden iç hatları kullanmak için gelir. Türkiye’nin çeşitli illerinden yurt dışına çıkmak isteyenler Sabiha Gökçen Havalimanı’nı aktarma durağı olarak kullanırlar. En çok aktarma yapan iller Kocaeli ve Sakarya’dır. Yakın illere geçmek isteyenler Kocaeli Belediyesi tarafından saat başı kalkan otobüsleri kullanabilirler. Kadıköy'e 30 kilometre, Taksim'e 40 kilometre ve Gebze'ye 30 kilometre olması turistlik yerlere yakın olmasından dolayı avantajlıdır. TEM otoyoluna birçok bağlantı noktası olması İstanbul’un her yerine ulaşımı kolaylaştırır. Toplu taşımayı kullanacak yolcular için ulaşım saatleri 7/24 olacak şekilde düzenlenmiştir. Metro ile havalimanına ulaşmak isteyenler Tavşantepe-Kadıköy metro hattının Soğanlık durağında inmeli ve oradan 16S ya da E-10 otobüslerine binmelidir. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye uzatıldığından, metrodan Pendik durağında indikten sonra taksi ile ulaşım daha kolay sağlanır. İstanbul Kartı olmayan yolcular için havalimanına giden tüm İETT hatları için araçta nakit ödeme imkanı getirilmiştir. İstanbul’da Taksim, Kadıköy, Yenisahra bölgelerinden havalimanına gelmek isteyen yolcular Havaş/Havabus otobüslerini tercih edebilirler. Belirli bir ücret karşılığında aktarmasız havalimanına gidebilirler.