Hakkımızda - 5sCarRental

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe 2011 yılından bu yana hizmet veren 5S Carrental, ilk aşamada yedek parça ithalat ve ihracat kategorisinde yer aldı. Uluslararası otomotiv sektöründe yedek parça satışı yapan firmamız, 2000 araçlık genç araç filosuyla rent a car hizmeti vermeye başladı. Türkiye’nin 8 büyük ilinde hizmet veren 10 şubesi bulunuyor. Ayrıca online rent a car hizmetleri konusunda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. İstanbul Asya-Avrupa, Ankara, Samsun, Antalya, Trabzon ve Kayseri gibi büyük illerde kiralık araç hizmeti sunan 5S Carrental, rent a car sektöründe tercih edilen bir firmadır.

 

Oto kiralama hizmetinin yanı sıra ikinci el araç alım - satım işlemi de yapmaktadır. İkinci el sektöründe alım - satım işlemi ve üst segment araç satış işleminde güvenilir çözüm seçenekleri sunuyor.

 

Misyonumuz

 

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, Sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

 

Vizyonumuz

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.